Te kockára tennél mindent a férfiért, akit szeretsz? Még akkor is, ha tudod, hogy valami szörnyű dolgot tett?
Lara élete látszólag tökéletes. Csodás otthonában jóképű, odaadó férje, Massimo és aranyos kisfia, Sandro várja. Ám Lara tud valamit Massimóról. Valamit, amit senkinek sem mondhat el, mert akkor mindennek vége lenne, amiért Massimo olyan keményen megdolgozott: a munkájának, a hírnevének, a fiuknak. Ez a titok fogolyként tartja ebben a házasságban.
Maggie Massimo testvérének, Nicónak a felesége. Férjével és zűrös mostohalányával lakik együtt. Ismeri Nico legsötétebb dolgait... vagy legalábbis azt hiszi. Egy nap aztán egy levélre akad a padláson, amelyben fény derül Nico első feleségének, Caitlinnek egy megdöbbentő titkára. Vajon Maggie előáll a tényekkel, vagy magában tartja a titkot, hogy megvédje a szeretteit?
Amikor kiderül az igazság, pusztító hatással csap le a családra, amelyet a hazugságok tartanak össze.
A nemzetközi sikerszerző, Kerry Fisher ezzel a szívfacsaró és meghökkentő USA Today bestsellerrel érkezik a magyar olvasókhoz. Egy pszichológiai thriller határát feszegető történet családi kötelékekről, összetartozásról, barátságról és a női lélek hatalmas erejéről.
Borító ár:
Akciós ár:
Elmúlt 30 nap legalacsonyabb ára:
4 249 Ft
Kerry Fisher, vicces, őszinte könyveket ír nőtársairól és a családi életről. Szabadidejében az írás mellett szeret kirándulni a Surrey-i hegyekben a labradorjával, emellett sok időt tölt a gyerekeivel.
Mielőtt író lett volna, beutazta a világot. Angoltanárként dolgozott Spanyolországban és Cosicán. Járt Toszkánában, Velencében és utazó újságíró lett. Gyerekei születése után, más kalandok elébe nézett, könyvkritikus lett a Candis magazinnál, ahol kedvet kapott az regényíráshoz.
Eddig megjelent könyvei:
Senki sem az, akinek látszik (2020)
Amiről hallgatunk, az nem fáj (2020)
Nem titok, amit ketten tudnak (2021)
A hazugság, ami utolér (2021)
Amit az idő sem gyógyít be (2022)
Egy házban az ellenséggel (2022)
A boldogság árnyékában (2023)