Lora egy szerfelett visszahúzódó lány, nem szereti a kamerákat és utál szerepelni. Mégis úgy hozza az élet, hogy beiratkozik egy műsorvezető-riporter képzésre. Úgy gondolja, ez a legjobb módja annak, hogy végre legyőzze a félelmeit, ezért belevág a kalandba.
Arra viszont nem számít, hogy egyszer Hollywoodba is elutazhat, ahol lehetősége nyílik arra, hogy megnézze, hogyan készítik a nagy stábok az élő interjúkat a legnépszerűbb hollywoodi sztárokkal. Arra pedig végképp nem számít, hogy mindössze negyedórával a várva várt interjú előtt az ismert riporternő, Rétey Sára lebetegszik, és ezért Lorának kell lebonyolítania a világ leghírhedtebb nőcsábászával, a híres Oliver Jenkinsszel az interjút, aki ráadásul az első perctől fogva úgy néz rá, mint aki azonnal, ott és akkor meg akarja szerezni magának.
Lora legszívesebben fejvesztve menekülne el a helyszínről, és felszállna az első gépre, hogy még csak a pasi emlékét is kitörölje a fejéből, de már késő. Az interjú elkezdődik, Oliver Jenkins pedig az első kérdés után közli vele, örömmel válaszol a kérdéseire egy feltétellel: ha elmegy vele randizni még aznap este.
Vajon akarhat-e többet egy egyéjszakás kalandnál egy hollywoodi sztár egy hétköznapi lánytól? Vajon van választása Lorának? Mondhat nemet egy hollywoodi sztárnak?
Tomor Anita a hatalmas sikerű Sugar Daddy és a Veled egy szigeten című regényei után ismét a filmes világba kalauzol el minket, Los Angelesbe, ahol újra találkozhatunk az Irány Hollywood! két főszereplőjével is, Zoéval és Jake-kel. A könyv lapjain egy lenyűgöző, szenvedéllyel teli, gyönyörű szerelmi történet kel életre.
Vigyázat! A végére minden olvasó beleszeret majd egy kicsit Oliver Jenkinsbe!
Író, forgatókönyvíró, műsorvezető. Végzettsége szerint: magyar-történelem szakos bölcsész és tanár. Diplomáit a Pázmány Péter Katolikus Egyetemen szerezte. A Budapest Film Akadémián és az ELTE-n tanult forgatókönyvírást. Elvégezte a TV2 Akadémia műsorvezető képzését is. Egy ideig tanárként, később a saját cégei vezetőjeként, majd néhány évig a Balaton Televíziónál dolgozott műsorvezetőként. 2014 óta a Pyrus Kiadó tulajdonosa és vezetője.
A nagy sikerű Helló újra, kedves exem!, Nyolc éjszaka, Sugar Daddy című regények szerzője. Romantikus regényeket és mesekönyveket ír, és foglalkoztató füzeteket készít gyerekeknek. Mindemellett a hétköznapokban feleség és két gyerkőc anyukája. Imád olvasni és utazni. Szereti a filmeket, a divatot, a szép ruhákat, a klassz cipőket, és táskamániásnak is vallja magát. Amerikától Hongkongon át Kambodzsáig bejárta már a világot. A regény helyszínei mind olyan helyek, ahol már ő maga is járt.
Veszprémben nőtt fel, de jelenleg Budapesten, Óbudán él.
Díjak, amelyekre jelölték:
• Arany Könyv (TOP10)
• Az év könyve-díj (TOP10)
• Dugonics András irodalmi díj (III. helyezés, Szórakoztató irodalom)
Eddig megjelent művei:
Foglalkoztató füzetek:
• Legyél okosabb füzetek I. – Foglalkoztató- és készségfejlesztő füzetek 3-6 éves gyerekeknek
• Legyél okosabb füzetek II. – Foglalkoztató- és készségfejlesztő füzetek 4-6 éves gyerekeknek
• Sulira Fel! – Lányoknak (foglalkoztató füzet)
• Sulira fel! – Fiúknak (foglalkoztató füzet)
• Sulira fel! – Extra
• Boldog karácsonyt! – Színező és foglalkoztató 3-4 éveseknek
• Boldog karácsonyt! – Kreatív foglalkoztató 5-6 éveseknek
• Irány az iskola! – (foglalkoztató füzet)
• Irány az iskola! – Színező- és gyakorlófüzet
Mesekönyvek:
• Nyúl Benő, Csiga Bandi és a Sün testvérek – Kalandok az erdőben
• Az ovinak vége, irány az iskola!
• Sárga Répi és Brokkoli Koli
Regények:
• Álmodtam már rólad
• Helló újra, kedves exem!
• Nyolc éjszaka
• Még mindig rólad álmodom
• Sugar Daddy
• Most már együtt álmodunk
• Irány Hollywood!
• Veled egy szigeten
• Imádlak, Los Angeles!
• Szeretlek, Hawaii!
• Újra veled álmodom