• Könyvek
  • E-könyvek
  • Akciók
  • Boltjaink
  • Magazin
Menopauza
ISBN: 9786155417719
Megjelenés: 2018-04-24
Oldalszám: 216
Kategória

Menopauza

0 (0)

A változókorról keveset beszélünk, egy kicsit a tabutémák közé tartozik. Éppen ezért sokszor félinformációk, téves képzetek keringenek róla, pedig így vagy úgy mindenkit érint az életkor előrehaladtával. Ebben a kötetben nemcsak szakszerű és közérthető ismereteket kapunk a változókorról, vagy más néven a menopauzáról, hanem egészen új megközelítésben, mégpedig a táplálkozástudomány felől. Három tapasztalt és elhivatott dietetikus elhatározta, hogy a témát átfogóan kifejtik, és kiegészítik olyan ételek receptjeivel, amelyek jótékonyan és szelíden enyhítik a változókorral járó kellemetlen tüneteket. Ha megfogadjuk a tanácsaikat, és idejében felkészítjük a szervezetünket a fordulatra, akkor derűsen és kiegyensúlyozottan vehetjük az akadályokat. Amikor elméletben már tisztában vagyunk azzal, hogy milyen élettani hatások zajlanak le bennünk az átalakulás idején, és kellően megéheztünk, 57, gyönyörű fotóval kísért, egészséges és kifejezetten a változókorra hangolt receptet kapunk. Érdemes kedvünkre válogatni és az újdonságokat kipróbálni. A tartalmas olvasnivalót Patyi Szidónia természetes hangulatú fotói teszik még színesebbé.

Több mutatása
Várható szállítás: 2-5 munkanap
Kívánságlistára
Kedvezményes
szállítás 10 000 Ft-tól
Több ezer
átvevőpont
Naponta
bővülő kínálat
10% kedvezmény az
előjegyezhető könyvekre
A szerzőről
Aradvári-Szabolcs Mariann
Feliratkozom a szerzőre

1998-ban végzett a Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar dietetikus szakán, majd 2002-ben egyetemi diplomával egészítette ki a végzettségét a Nyugat-magyarországi Egyetem élelmiszer-minőségbiztosító szakán. Több évig terápiás dietetikusként dolgozott kórházakban, de vezetett iskolaélelmezést is.

Jelenleg egyéni tanácsadással foglalkozik, illetve idősotthonoknak tervez étlapot. Egészségnapok keretében rendszeresen tart előadásokat a táplálkozásról gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt.
A tájékoztató jellegű, a megelőzés fontosságát hangsúlyozó előadások mindig nagy kihívást jelentik a számára.

Küldetésnek éli meg a szakmáját, fontosnak tartja az egészséges táplálkozást, az egészséges életmódot. A Menopauza című könyvet is elsősorban a nők életében bekövetkező változásra való tudatos felkészülésnek szentelték a többi szerzővel egyetemben.

 

Eddig megjelent könyvei:

  • Menopauza társzerző
Több mutatása
Hasonló könyvek
Kapcsolat
+36-1-770-8701
(munkanapokon
10:00 és 16:00 között)
Vásárlás
2021 www.alomgyar.hu © Minden jog fenntartva Publish and More Kft.
VisaMastercard